WYSOKA POZYCJA W RANKINGU ….. !!!…Zdawalność 69.1 %

SUKCES POTWIERDZONY FAKTEM !!!

MIEJSCE na PODIUM W KATEGORII SZKÓŁ KTÓRE WYSZKOLIŁY POWYŻEJ 100 KURSANTÓW…..

Miło jest nam Państwa poinformować że po raz kolejny osiągnęliśmy bardzo dobry wynik w zestawieniu zdawalności . Zdawalność w naszej szkole za pierwszym podejściem wynosi :

69,1%-teoria

38,9-praktyka

Należy wspomnieć że jest kolejny raz kiedy osiągamy bardzo dobry wynik. Także nie jest to przypadek tylko efekt dobrej organizacji i efektywnej pracy CAŁEGO NASZEGO WYSELEKCJONOWANEGO SKŁADAJĄCEGO SIĘ TYLKO  Z  NAJLEPSZYCH  ZESPOŁU.

W okresie od 01.07.2018 r  do 31.12.2018 r. 150 naszych kursantów zdało egzamin za pierwszym podejściem. Ten wynik jest dzięki Wam . Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaufanie.

( zdawalność potwierdzona przez Wydział Uprawnień Komunikacyjnych Miasta Bydgoszcz)