O nas

Wysoki procent  zdawalności   potwierdzony przez Wydział Uprawnień Komunikacyjnych.

Samochód już od dawna przestał być luksusem dla wybranych. Korzystanie z samochodu to ułatwienie poruszania się, wygoda oraz przyjemność. Żeby jazda była przyjemna trzeba pamiętać, że należy nauczyć się jeździć bezpiecznie.

Od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość. Szkolimy skutecznie i efektywnie, czego dowodem jest wysoki procent zdawalności  i wysoka pozycja w rankingach wśród ośrodków szkolenia kierowców zarejestrowanych na terenie miasta Bydgoszczy.

Kursy nauki jazdy prowadzimy profesjonalnie, w miłej atmosferze i zawsze dobrej cenie. Zależy nam, aby szkoła jazdy ELKRYS Bydgoszcz była pozytywnie postrzegana przez swoich kursantów, dlatego każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Cieszy nas fakt, że jako bydgoski ośrodek nauki jazdy tak często jesteśmy polecani przez byłych kursantów. Najlepszym tego dowodem jest duża  ilość osób chcących uczyć się w naszej szkole jazdy.

W szkole jazdy ELKRYS Bydgoszcz jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, aby ułatwić im  proces szkolenia oraz zdanie egzaminu państwowego. W przyszłości planujemy również rozszerzyć naszą działalność o szkolenie kierowców z pozostałych kategorii.

Zapewniamy nowoczesną salę wykładową oraz wszelkie pomoce dydaktyczne. Jeśli wahacie się Państwo z podjęciem decyzji lub macie pytania, zapoznajcie się z OFERTĄ naszej szkoły jazdy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ELKRYS Bydgoszcz.