Wznowienie kursów na prawo jazdy !!! Sprawdź szczegóły !

ZMNIEJSZENIE OBOSTRZEŃ W ZW. Z COVID-19. POZWALA NAM NA WZNOWIENIE ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH(WYKŁADY) ORAZ PRAKTYCZNYCH (JAZDY ) NA PRAWO JAZDY. Zapraszamy serdecznie

W związku z sytuacją epidemiczną mamy w ofercie zajęcia w formie stacjonarnej  oraz online . W trosce o Państwa bezpieczeństwo rekomendujemy szkolenie przy użyciu technologii cyfrowej. Szczegóły w biurze.

 

Wszystkich kursantów prosimy o przestrzeganie zasad rekomendowanych przez Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Bardzo prosimy żeby osoby z objawami infekcji nie uczestniczyły w zajęciach.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań żeby nauka przebiegła bezpiecznie.
Pozdrawiamy Szkoła Jazdy Elkrys

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. (X) Rozumiem Więcej informacji ».