NAJWYZSZA ZDAWALNOŚĆ

WASZ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM! Puchar emotikony U+1F3C6
W opublikowanym przez WYDZIAŁ UPRAWNIEŃ  KOMUNIKACYJNYCH  ZESTAWIENIU po raz  kolejny możemy się pochwalić bardzo wysoką skutecznością szkolenia.
Cieszy nas fakt ze bardzo duża liczba kursantów. 158 OSÓB uzyskało upragnione PRAWO JAZDY.
Dało nam to drugie miejsce w BYDGOSZCZY! Drugie miejsce medal U+1F948
Co prawda nie wszyscy zdali za pierwszym razem. Pewnie były przypadki za drugim, a nawet trzecim razem, ale każdy zdany egzamin jest dla nas wielkim sukcesem. ?
Na uwagę zasługuje fakt, że liczba kursantów w drugim półroczu będących na szkoleniu zbliżona jest do liczby wyników POZYTYWNYCH.
Oznacza to że praktycznie każdy zakończył swoją przygodę z kursem prawa jazdy SUKCESEM.
Pozwala nam to chwalić się wysoką skutecznością
Bardzo dziękujemy naszym instruktorom za włożony wkład, a kursantom GRATULUJEMY, że sprostali oczekiwaniom egzaminatorów.
Dziękujemy za zaufanie.