Informacje o kursie

Zapraszamy na kurs prawa jazdy w Bydgoszczy

SZKOLIMY NA NAJNOWSZEJ TOYOCIE YARIS Z 2020 R.  Takiej samej jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy !!!

Cena kursu prawa jazdy obejmuje >>

• materiały szkoleniowe – gratis (dostarczane przez SPH CREDO w 100 % legalne , w pełni kontrolowane przez licencjonodawcę, czyli PWPW S.A.)
  • Płyta zawiera oficjalne i zatwierdzone pytania egzaminacyjne. Prawko Special zawiera oficjalne pytania z bazy zatwierdzonej przez Ministerstwo Infrastruktury (licencja   ITS   i   PWPW ), które występują na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.
  • NOWOŚĆ y„Prawko B Special” .
  • credo1
  • egzaminy wew. – gratis
  • dodatkowe materiały szkoleniowe ułatwiające zdanie egzaminu państwowego opracowane przez szkołę jazdy ELKRYS ( trasy egzaminacyjne) gratis
  • zajęcia teoretyczne 30 godzin ( godziny lekcyjne )
  • zajęcia praktyczne 30 godzin ( godziny zegarowe – jazda w ruchu miejskim i na placu manewrowym )
  • pierwsza pomoc przedmedyczna
  • szkolimy na samochodach TOYOTA  YARIS model 2020 -taki sam jak na egzaminie w WORD.
  • zajęcia teoretyczne prowadzone są w terminach dogodnych dla klienta i przy użyciu  nowoczesnych środków
  • Terminy zajęć teoretycznych ustala sobie grupa z wykładowcą na pierwszych zajęciach.
  • Terminy zajęć praktycznych ustalane są  indywidualnie , dopasowane  do możliwości klienta.
  • Nasi instruktorzy i wykładowcy to ludzie z dużym doświadczeniem w szkoleniu przyszłych kierowców.  Wieloletnie doświadczenie, spokojne podejście do kursantów, profesjonalizm oraz zaangażowanie  są na tyle duże by sprostać Państwa oczekiwaniom. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja z wyboru naszej szkoły, dlatego gwarantujemy iż prowadzone przez nas szkolenia są najwyższej jakości. Zajęcia teoretyczne w Szkole Jazdy ELKRYS są równie ważne jak zajęcia praktyczne, dlatego przeprowadzamy je rzetelnie w sposób od lat preferowany przez naszych kursantów czyli w formie ćwiczeń i wykładów głównie mówionych z Wykładowcą i Ratownikiem Medycznym. Na wykładach kładziemy nacisk na przekaz słowny, natomiast filmy stanowią uzupełnienie.

SPECJALIZUJEMY SIĘ PROWADZENIU  PRAWA JAZDY NA SAMOCHÓD OSOBOWY DLATEGO MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ                      WYSOKĄ  SKUTECZNOŚCIĄ SZKOLENIA W TEJ KATEGORII.

Możliwość opłaty za kurs w ratach (bez udziału banku)

( kurs podstawowy )

I rata -800 zł – ZAJĘCIA TEORETYCZNE

II rata-800 zł – 10 godz. SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

III rata -800 zł – 10  godz.  SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

IV rata – pozostała kwota ceny kursu podstawowego – 10 godz. SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

Ważna informacja  >

Wpłat  rat III,IV,V  należy dokonywać przed każdym  planowaniem 10 godzin (5 spotkań) zajęć praktycznych.

Zapisać na kurs  można się :

– w biurze.

ul. Jagiellońska 36 A ( parter- lokal 4)

Poniedziałek 16.00-18.00

Wtorek           16.00-18.00

Czwartek      16.00-18.00

lub  telefonicznie–  502900021

Szkoła Jazdy ELKRYS Krzysztof Grabowski

ul. Jagiellońska 36 A ( naprzeciw Parku Witosa )

Budynek MARINA HAUSE  lokal nr 4 (na parterze)

www.szkola-jazdy.bydgoszcz.pl